SECONDAudits

Biz Kimiz?

SECONDAudits olarak biz, Türkiye’de Yiyecek/İçecek sektöründeki işletmelere yönelik bir değerlendirme ve derecelendirme kuruluşuyuz.

Ne Yapıyoruz?

İşletmenize Gizli Misafir olarak geliyor; servis kalitesini, uluslararası servis standartları uyarınca geliştirdiğimiz 120 kalemlik testimize tabi tutuyor ve derecelendiriyoruz. Elde edilen verileri kapsamlı bir rapor haline getirerek size sunuyoruz!


Neden Kaliteli Servis?

Misafir memnuniyetsizliği %29,4 personel davranışları , %57.9 servis ve sistemden kaynaklı hatalar olmak üzere %87.3 oranında servis kalitesinden kaynaklanır.

Neden SECONDAudits?

SECONDAudits işletmenize gerçekleştirdiği ziyaretlerden;

veriler elde ederek kapsamlı bir rapor haline getirir. Hizmet Kalite Düzeyini belirlemek için işletmenizin performansı doğrultusunda bir genel skor tayin eder. Oluşturduğu rapor doğrultusunda tespit edilen eksikler için verdiği hizmet ve aksiyon önerileriyle gelişiminizi destekler!


Yüksek Misafir Memnuniyeti;

  • Sadık misafirler anlamına gelir. Bu bağlamda SECONDAudits misafir kaybı yaşamamanıza yardımcı olur.
  • Daha fazla misafir demektir. SECONDAudits ölçütleri doğrultusunda yükselen servis kalitesi misafir kitlenizin büyümesini destekler.
  • Satışlarda artışın anahtarıdır. Misafirin memnuniyet derecesi, harcama potansiyeliyle doğru orantılıdır.
  • Daha yüksek kar marjları demektir. SECONDAudits bu sayede işletmenize katma değer yaratmanıza destek olur.
  • Çalışanlarınızın daha motive olmasını sağlar. Misafir memnuniyeti ile bahşiş doğru orantılıdır. SECONDAudits ile yükselen servis kalitesi çalışanlarınızın hem maddi, hem manevi açıdan daha motive olmasını sağlar.
  • Kurum ve marka imajında olumlu değişimler anlamına gelir. Markanızın piyasa ve misafir gözündeki algısı yüksek servis standartlarıyla değişime uğrar. Bu da karlılığınızı ve rekabet gücünüzü garanti altına alır.

SECONDAudits , bir win-win-win sistemidir. Misafir-İşletme-Çalışan üçgeninde;

olmasına yardımcı olur.

SECONDAudits Hizmetlerinin Dolaylı Çıktıları


SECONDAudits tecrübesini ve birikimini, yiyecek/içecek kültürünün destansı temellerinden alır.


Telif Hakkı Service Consultancy and Development 2019 – Tüm hakları saklıdır

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: