Yeni Nesil Servis Danışmanlık Hizmeti!

SECONDAudits, Türkiye’nin alanında ilk ve tek servis danışmanlık hizmeti olarak karşınızda!

Yüksek Kaliteli Servis Anlayışı!

Misafir memnuniyetinin önemini çok iyi biliyoruz! İşte bu yüzden işletmenize gelen her bir misafire değer veriyoruz.

Yapılan araştırmalara göre misafir memnuniyetsizliği %87.4 oranında servis kalitesinden kaynaklanıyor… SECONDAudits’in sunduğu benzersiz sistemde bu hatalara yer yok!

Hakkımızda

Değerlerimiz

İşletmenize gelen her bir misafire değer veriyoruz. Misafir memnuniyetini sağlamak için geliştirdiğimiz sistemle aşağıdaki değer önerilerini sunuyoruz;

  • Profesyonel Hizmet
  • Nesnel Ölçütler
  • Analitik Yaklaşımlar
  • Sonuç Odaklı Çalışmalar

Veri Odaklı Kıyaslamalar!

Uluslararası Servis Standartları uyarınca geliştirdiğimiz, tamamiyle bize ait 121 maddeden oluşan detaylı ölçüm aracımızla işletmenizin hizmet kalitesini sürekli takip ediyoruz!

Elde ettiğimiz güncel, güvenilir ve kolayca anlaşılabilir verileri kapsamlı raporlar halinde hizmet ve aksiyon önerileriyle bilginize sunuyor, her ayın sonunda bir önceki ayın verileriyle kıyaslama yaparak gelişiminizi gözlemliyoruz!

İsabetli Öneriler, Sürekli Gelişim!

Yalnızca rapor yazıp kenara çekilmek hiç tarzımız değil! Tespit ettiğimiz eksikleri hizmet ve aksiyon önerileriyle destekliyoruz.

Ayrıca personellerinizin mesleki gelişimlerini sürdürebilmeleri için, elde ettiğimiz verilerden tespit ettiklerimize göre eğitimler düzenleyerek katkıda bulunuyoruz!

DNA’mız, Yiyecek&İçecek Kültürünün Hikayesinden İzler Taşır!

Kime çektik bilmiyoruz ama, eşsiz olduğumuz kesin! Türkiye’nin alanında ilk servis danışmanlık hizmeti olarak DNA’mız yiyecek&içecek kültürünün destansı hikayesinden izler taşır;

  • Mükemmeliyetçilik
  • Lükse Tutkun Olmak
  • Detaycılık
  • Yenilikçilik

İstek, Teklif ve Önerileriniz Bizi Mutlu Eder!

Mümkün olduğunca kaliteli hizmet vermek için çabalıyoruz! Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak; teklif ve önerilerinizi bize iletmek için iletişime geçin!

Web sitenizi WordPress.com' da kurun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: